Diákolimpiai hírek

Május 7-én Labdarúgó megyei diákolimpián a III.-IV. korcsoportos lány csapat a III. helyen végzett.
Csapattagok: Sabjanics Zora, Hidi Csenge, Kelemen Nóra, Horváth Laura, Liszai Lili, Vasvári Emília, Töreki Liliána  
Felkészítő: Sövegjártó Rita
Május 8-án rendezték a Megyei Atlétika Egyéni -és pályabajnokságot, ahol Baráth Benett 8. osztályos tanulónk II. helyen végzett. 
Felkészítő: Sövegjàrtó Rita
Versenyzőinknek és felkészítőjüknek gratulálunk!
lánycsapat
Benett 3. helyezett